Yangın Kapısı Fiyat

İnsan etik değerleri açısından, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla ürettiğimiz yangın kapıları, test edilir ve onaylandıktan sonra müşterilerimize sunulur. Test edilmeyen ve sertifikası olamayan hiçbir yangın kapısı satışa sunulmaz ya da monte edilmez. Güvenler grup olarak, yaptığımız işin etik değerlere ve yaşamsal değerlere uyum sağlamasını önceliğimiz olarak bilir, yaptığımız işin en iyisini yapmaya özen gösteririz. Yangın kapısı fiyat listemiz, kapıların sağlamlık ya da dayanıklı değerlerine göre değil, kullanılan malzeme ve kapı metre karesine göre değerlendirilmektedir. Ucuz olan kapı yangında yanacak ya da eriyecek gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Yangın Kapısı Fiyat Listemiz

Yangın kapıları, hidrolik menteşe, taşyünü ve kasa özelliklerine göre değişir. Aynı zamanda çift kanatlı ya da tek kanatlı kapılar kullanım alanları dolayısıyla tercih edilmesi gereken kapılardır. Bu kapı özellikleri de fiyatlarına göre değişim göstermektedir. Öncelikle yangın kapısı fiyat listesi, kurumsal bir şirket olarak diğer firmalar kapsamında değerlendirilmiş ve bu önemli sektör sahasında uygun bir fiyat listesi hazırlanmıştır. Kapılar çift kanatlı ve tek kanatlı olmak üzere 350 lira ile 1000 lira arasında bir fiyat aralığına sahiptir.

Tek Kanatlı Camlı Yangın Kapıları

Özellikler açısından farklı malzemeler kullanılan camlı yangın kapıları, içeriden dışarıyı görebilme özelliğinde sahiptir. Cam kırılma ya da camın erime gibi özellikleri söz konusu olmamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı maddelerden yapılan camlı yangın kapılar, genellikle yemek yerlerinde ya da kalabalık alanlarda tercih edilir. Bu kapılar yapımları ve kullanılan malzemeler kapsamında diğer yangın kapılarına oranla değişken fiyatlara sahiptir.

Şık Tasarımlı Yangın Kapılar

Hem güzel görünen hem de panik kaçış alanları için kullanmak istediğiniz kapı türlerinden biri olan şık tasarımlı yangın kapıları, renkleri ve biçimleriyle estetiktir. Sarı, kırmızı ve benzeri renklerle tasarlanmış kapılar, özel boyalar sayesinde günlük hayatta da kullanılabilen kapı kasalarıdır. Hem tasarım hem de yapıları dolayısıyla kullanılan diğer yangın kapısı fiyatlarına göre değişken fiyatlara sahiptir. Özel bir alana girdiği için yangın kapısı üzerinden değerlendirilecek ve ona göre fiyat verilecektir.

22 Eylül 2019

Etiketler: , ,