HAKKIMIZDA

Güvenler

Hakkımızda

Firmamız, 20 yıl boyunca biriktirmiş olduğu bilgi, tecrübe ve detaycı kalite anlayışının eseri olarak İzmir'de kurulmuştur.
Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişmeyi yaşam tarzı haline getiren, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak; müşterilerimize maksimum faydayı maksimum kaliteyle sağlayacak ürün ve hizmetleri profesyonel biçimde sunmak ve %100 memnuniyet sağlamayı düstur edinmiştir.
Firmamız 20 yıllık tecrübesini ürettiği ve piyasaya sunduğu Yangın Kapılarıyla da ispatlamış, tüm ürünlerimiz testlerinde yangına dayanıklılık sertifikası almış ve tüm ürünlerinde T.S.E. Standartlarına uygunluk belgelerini almıştır.
Uzman ekip ve teknik kadrosuyla titiz ve özenle çalışmalarına devam eden firmamız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bütün yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.
Apartmandan, sitelere, hastanelerden iş merkezlerine, hava alanlarından plazalara her alandaki yapılarınıza yapılan tüm montajlarda en ince ayrıntılar düşünülerek maksimum fayda sağlanacak şekilde uygulanmaktadır.
Her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz….

TOP