Firmamız 3.000 m2 çalışma alanında yangın kapıları imalatı yapmaktayız. Deneyimli ve uzman kadrosunun teknik bilgi ve hizmet anlayışı ile sektörde önemli projelerde İnşaat sektöründeki gelişmeler, kalite ve standart anlayışındaki iyileşmelerle günümüzde daha da önem kazanan yangın kapıları başta olmak üzere, acil çıkış kapıları, sac kapılar ve sac kapı kasalarının üretim ve montaj hizmetlerini vermekteyiz. İzmirde aranan bir marka haline gelmiştir.

Vizyonumuz Biz sektörümüzde iș ahlakımız, çalıșma disiplinimiz, ürün ve servis kalitemizle tercih edilen uzun soluklu bir marka olmak amacıyla çalıșıyoruz.. Güvenler Grup Yangın Ekipm. İnş. Met. Boya İht. İhr. San. ve Tic. A.Ş.yangın kapısı konusunda üzerine düşen görevi tüm hassasiyetle yapmaktadır. Sadece üretim konusunda değil, kullanılan sarf malzemeler; taş yününün yoğunluğundan, panik barına, yaylı menteşelerine kadar yangın kapısının en ince detayına kadar deneyimli ekibimiz tarafından yangın kapılarımızı üretmekteyiz. Üretim aşamasında ve sonrasında kalite kontrolü yapılmaktadır, en ufak bir ayrıntı atlanmamaktadır. Yangın kapısının ayrılmaz parçası olan panik bar gibi en önemli parça  piyasanın ciddi üreticilerinden tedarik edilerek montaj esnasında uygulanılmaktadır. Montaj sonrası yangın kapısında meydana gelecek aksaklıklar bünyemizde bulunan teknik ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sorun giderilmektedir. Yangın kapısının ihtiyacı olan yan ürünler piyasanın en kaliteli üretici ve ithalatçılarından tedarik etmekteyiz. Projelerini layiki ile teslim ettiğimiz işler firmamızın haklı gururudur.

Firmamız Tamamen yerli sermayeden oluşmaktadır.  

GÜVEN GRUP YANGIN KAPILARI birçok büyük projenin altına imza atarak önemli ve hassas kapıların üretimini gerçekleştirmiştir. İzmir Başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli, Konya, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Siverek, Çanakkale, Mersin, Kahramanmaraş, Eskişehir ve Bursa illerinde bulunan önde gelen inşaat firmalarının talepleri üzerine Türk Standartları Enstitüsün (TSE)  belgeli yangın kapılarımızı TSE standartlarına uygun bir şekilde üreterek bizimle çalışan firmalara sorunsuz bir şekilde teslim ettik Uzun yılların tecrübesini üretmiş olduğu ürünlerin kalitesine yansıtan Güven Grup Yangın Kapıları bu konuda Türkiye’de tercih edilen büyük bir firmadır. Bunu firmanın ürünlerini kullanan herkesten duymak mümkündür. Ayrıca sadece üretimde değil sarf malzemelerde de gerekli ciddilik ve hassasiyet korumaktadır. Örneğin yaylı menteşe, panik bar, taş yünü gibi tüm malzemelerde birinci sınıf parçalar tercih edilmektedir. Tüm faaliyetlerde tecrübeli ekipler bütün ayrıntıları göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.

Yangın kapısının tasarım, üretim ve satış aşamalarında lider bir firma olması nedeniyle çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulmaktadır. Gelecek için de ciddi hedefleri bulunan güven grup yangın kapısı teknolojiyi yakından takip etmektedir. Büyüyen sektörden daha fazla faydalanmak amacıyla başarısını geleceğe taşımaya devam etmektedir.

Neden Biz;

  • 90 Dakika TSE Sertifikalı Yangın kapısı,
  • Firmamızda çalışan tüm elemanlarımız konusunda uzmandır.
  • Pratik çözüm ve işçilikten korkmayan bir yapıya sahibiz.
  • Kapılarımız tamamen yalıtım malzemesi ile dolu kanatlardan oluşmaktadır.
  • 62 mm Kanat kalınlığı bulunmaktadır.
  • 1,5 mm kasa kalınlığı,
  • Ortalama kapı ağırlığımız 85 kg dır.
  • Kapılarımız Yangın  Yönetmeliğine göre Elektro Statik Boya ile boyanmaktadır.
  • Alev, Duman ve ses geçirmeyi önlemek için kanatlar içi izole malzeme ile doludur.

Çift kanatlı ve tek kanatlı yangın kapıları, müşteriler tarafından yoğunlukla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu konuda çok büyük projeleri yöneterek her daim başarı sağlamıştır. Üretim sırasında ve sonrası kalite kontrolleri hiçbir zaman atlanılmamaktadır. Üretim sonrası montaj işlemleri ile ilgili yaşanılacak sorunlara teknik ekibimiz tarafından ivedilikle gerekli çözümler üretilmektedir. Bu konuda tüm teknik ekipler üzerine düşen görevi hassasiyetle yerine getirmektedir. Yangın kapısı üretiminde ihtiyaç olan tüm yan ürünler piyasanın en iyi parçalarından oluşmaktadır.  

Standart ölçü ve özelliklerin haricinde müşteri talebine göre tüm nitelik ve ebatlarda üretim gerçekleştirme gücüne sahiptir. Üretim esnasında gerekli testler yapılara yangına dayanıklılık durumları değerlendirilmektedir. Ürettiği ürünler kalite açısından gerçekten emsallerine göre daha iyi olmasına özen gösterilmektedir. Ayırt edici özellikler güven grup yangın kapısına olan talebi her geçen gün artırmaktadır.

Yaşam alanlarında yangın kapıları her daim can ve mal güvenliği için görevini yapar şekilde olmalıdır ki ondan beklenen fayda zamanı geldiğinde tereddütsüz şekilde sağlansın. Bu da tüm yaşam alanının güvenliğine büyük katkı sağlayarak önemli bir işlev görmeye devam etmektedir.

Yangın kapılarının montajı esnasında ölçülendirme ve detaylandırma unsurları hassasiyetle yapılmalıdır ki sonrasında evladiyelik bir kullanım söz konusu olsun. Binalardaki TSE sertifikalı yangın kapıları ile yapılarda can ve mal güvenliğini sağlanırken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da mutlaka belli zamanlarda gerekli kontrollerin yapılmasıdır. Bunun yanında yangın kapıları hızlı üretim sonrası mükemmel dağıtım ağıyla müşterilere ulaştırılmalıdır. Tüm bu gereklilikleri GÜVEN GRUP yangın kapıları sağlamaktadır.