Yangın Kapısı İstanbul

İstanbul gibi kalabalık ve toplu yaşam alanlarının fazla olduğu yerlerde hizmet verdiğimiz Güvenler grup, sertifikalı yangın kapısı üreterek, müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktadır. Hem kalitelihem de uzun ömürlü hidrolik menteşe ve taşyünü kuvvetli yangın kapıları panik kaçış anlarında, doğru yerlere konumlandırılarak can ve mal güvenliğinizi sağlamaktadır. Sizin, aile ve arkadaşlarınızın can güvenliğini sağlayacak olan yangın kapıları test edilerek ve onaylanarak hizmetinize sunulur.

Test Edilmiş Ve Onaylanmış Yangın Kapıları

Türkiye Cumhuriyeti İtfaiye yönergesi doğrultusunda, gerekli bütün belgelerin alındığı yangın kapısı, doğru zamanda doğru yerde olması gereken önemli kaçış panelleridir. Yangın kapıları, yanmaz ve erimez olmalarının dışında kolay açılır ve sağlam kapanır özelliklere sahip olmalıdır. Kullanım amacı giriş ve çıkışların sağlanması değil, panik kaçış anlarında kullanılması gereken paneller halinde kullanılmalıdır. Mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından test edilerek üretilen yangın kapıları, İstanbul’un her yerine hizmet verdiğimiz ürünlerimiz arasında yer alır.

İstanbul Yangın Kapısı Hizmetlerimiz

Hem can ve mal güvenliği için hem de tasarım olarak estetiğine önem verdiğimiz kapılar, birçok firma ile işbirliği yaptığımız ve referans edindiğimiz profesyonel çalışma alanlarımızdan biridir. İstanbul içi ve dışı hizmet verdiğimiz yangın kapıları, kişi ve kurumların güvenliğini sağlamak için önceliklerimiz arasındadır. Yangın kapısı İstanbul’dan başlayıp, Türkiye’nin birçok yerine hizmet verdiğimiz sertifikalı ürünlerimiz olarak sizleri yarı yolda bırakmayacak, güvenli ve kaliteli ürünlerimiz arasında yer alır. Kısa zamanda bizimle iletişime geçerek edinebileceğiniz hizmetlerimizden biri olan yangın kapıları, can ve mal güvenliğinizi sağlayacaktır.

Güvenler Grup Güvencesi

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz yangın kapısı sektöründe hem referanslarımız hem de çalışma disiplinimiz açısından güvenilir firmalar arasında yer almaktayız. İhtiyacınız olan yangın kapıları ve güvenlik panelleri için başvurabileceğiniz firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Şık tasarımları, mühendisler ve teknik ekiplerimizin testlerinden geçmiş, sertifika sahibi firmamız, kurumsal hizmet vermektedir. Müşterilerimizin arz ve taleplerine göre hareket ettiğimiz firmamız, şikayetlerinizi dikkate alır ve gereği neyse yerine getiririz. Kaliteli hizmet için Güvenler grup hizmetinin ayrıcalıklarından siz de yararlanabilirsiniz.

22 Eylül 2019

Etiketler: , , ,