Yangın Kapısı Bursa

Türkiye’nin her yerine güvenli hizmet veren Güvenler grup, güvenli ve uzun ömürlü yangın kapıları üretmektedir. Profesyonel mühendislerimiz ve teknik ekibimizle, test ederek ürettiğimiz yangın kapılarımız hidrolik menteşe, taşyünü ve metre karesine göre işlevsel kapılarıdır. Yangın kapısı Bursa ili de olmak üzere, birçok ilde hizmet vermekte ve yangın, afet durumlarında panik kaçış kapıları yapmaktadır.

Yangın Kapısı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bursa’da da olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine hizmet götüren Güvenler grup, istediğiniz tasarım ve boyutlarda sertifikalı yangın kapıları üretmektedir. Sınırsız ve kaliteli hizmetin adreslerinden biri olan Bursa Güvenler grup firmamızla iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yangın kapsısı nedir; toplu yaşam alanlarında, olabilecek kazalar ve yangınlar sonucunda insanların yangın alanından uzaklaşmasını sağlayan yangın kapıları, yanmaz ve erimez özelliklere sahiptir. Bu nedenle yangın sırasında kaçabileceğiniz, panik kaçış alanlarına konumlandırılan kapılar, yangının etkilerinden kurtulmanızı ve bina ya da yapı dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Yangın Kapısı Çeşitleri Nelerdir?

Yangın sırasında kullanılması gereken yangın kapıları, günlük hayatta giriş ve çıkışların sağlandığı alanlarda konumlandırılmaz. Bu nedenle ağır yapılı ve hidrolik menteşeli olan kapılar, çok kullanıldığı takdirde işlevselliğini kaybedebilir. Sıkışma ve yanma durumlarına göre sertifikalı bir şekilde üretilen kapılar, çelik gibi etken maddelerden yapılır. Bu madde ateşle etkileşime geçmediği için yanmaz ve erimezdir. Çeşitli kapı modelleri bulunan Güvenler grup, çift kanatlı ve tek kanatlı yangın kapıları üretmekte ve test ederek satışa sunmaktadır. Toplu yaşam alanlarının kalabalık olma ölçüsüne göre çift kanatlı ya da tek kanatlı kapılar seçilmektedir. Bina, okul, Avm ve benzeri alanlara göre farklı kapı çeşitleri bulunur.

Tek Kantlı ve Çift Kanatlı Yangın Kapıları

Profesyonel ekibimiz sayesinde yangın kapısı konumu ve biçimi hakkında müşterilerimize bilgi verilmektedir. Tek kanatlı kapıların metre karesi, çift kanatlı kapılara göre daha az olduğu için ani durumlarda birçok kişinin aynı anda geçişi sağlanamaz. Bu nedenle alan nüfuz değerlendirmesi üzerinden kapı seçimlerinizi yapmanızı sağladığımız firmamız, hem bütçenize hem de kullanılacak alana göre sizlere yardımcı olacaktır.

25 Eylül 2019

Etiketler: