Yangın Kapısı Antalya

Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer alan Güvenler grup firması olarak, sertifikalı yangın kapısı fiyatlarını, piyasadaki en uygun fiyatlar üzerinden müşterilerimize sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmetin en iyi markası olan Güvenler, Antalya ve diğer illerde verdiği hizmetlerle 24 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Kısa zamanda geri dönüş alabileceğiniz destek ekibimiz 7/24 çalışmakta ve koşulsuz değiştirme taleplerinize geri dönüş sağlanmaktadır. Antalya’da hizmet almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilmektedir.

Yangın Kapısında Sertifikanın Önemi

Türkiye Cumhuriyeti İtfaiye sertifika programına göre tasarladığımız yangın kapısı Antalya ilimizde de hizmet vererek müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktadır. Panik kaçış alanlarına konumlandırılmış olan sertifikalı kapılar, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından test edilir ve onaylanarak müşterilerin hizmetine sunulur. Sertifika bir nevi yaşam garantiniz olacaktır. Yangın sırasında oluşabilecek kusurlu bir kapı geçişi, can ve mal kaybına neden olabileceği gibi beklenen performansı göstermediği için çok daha kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle insan etik değerlerine ve yaşam alanlarına göre tasarladığımız kapılar, müşterilerimizin güvenliği için %100 kaliteli ve %100 yerli üretimdir.

Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın kapıları, çift kanatlı ve tek kanatlı olmak üzere konumlandırılacağı yere göre seçilmesi gereken malzemelerdir. Hidrolik menteşe, çelik kasa ve taşyükü özellikleri bulunması gereken yanın kapıları, olası bir kaza durumunda ilk koşulan yer olduğu için kullanım alanına dikkat edilmelidir. Çift kanatlı kapı fiyatları, tek kanatlı kapı fiyatlarından daha pahalıdır. Nedeni ise genellikle kullanılan malzeme fazlalığından kaynaklıdır. Tek kanatlı kapılar daha dar ve küçük alanlarında konumlandırılmalıdır. Fiyatlarda buna göre listelenen kapılar, piyasadaki en uygun fiyatlarımız arasında bulunur.

Müşteri Memnuniyeti Ve Uygun Fiyatlı Kapılar

Yangın kapısı fiyatları, Güven grup firması olarak sektördeki diğer firmalardan çok daha düşük bütçeli alabileceğiniz fiyatlardadır. %100 yerli üretim olan yangın kapılarımız hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla müşterilerimizin memnuniyetine göre listelenmiştir. Türkiye’nin güvenli yanın kapısı firması olan Güven grup, sizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamak için sertifikalı yangın kapıları üretmeye devam edecektir. Güven ve kalite için firmamızla iletişim kurabilir, Antalya şubemizden destek alabilirsiniz.

25 Eylül 2019

Etiketler: