Ucuz Yangın Kapıları

Sertifikalı olan yangın kapılarımız, güvenler grup güvencesiyle hizmetinize sunulmaktadır. Ucuz yangın kapıları, kapıların erime ya da yanma gibi durumlar göstereceği anlamına gelmemektedir. Metre kare ve uzun ömürlülüğü açısından dikkate alınması gereken yangın kapı özellikleri, müşterilerimize detaylı bilgi verilerek satışı gerçekleştirilen, sertifikalı ve onaylı kapılardır. Hidrolik menteşe, taşyünü, tek kanat ve çift kanat olmak üzere fiyatlarında değişiklikler yaptığımız kapılarımız, sektörün en uygun ve kaliteli kapıları arasında yer almaktadır.

Ucuz Yangın Kapıları Kullanışlı Mıdır?

Öncelikle ister ucuz ister pahalı olsun bütün yangın kapıları sertifikalı olmalıdır. Test edilmiş, yangına dayanıklılığı ölçülmüş vaziyette satışa sunulması gereken yangın kapıları kişi ve kurumlara özel fiyat listesi yapılan bir uygulamaya tabi tutulmamaktadır. Fiyat farkları tamamen kapının kullanışlılığı üzerinden, uzun ömürlü olmasıyla da alakalıdır. Eğer ucuz bir yangın kapısı seçerseniz, bakımı ve kullanımı diğer kapılara oranla daha düşük olacaktır. Bu da kapınızın paslanması ve menteşe hidrolik değerlerinin yıpranması anlamına gelir. Bu nedenle sürekli kullanmanız ya da değiştirmeniz gerekmeyen bir kapı seçmelisiniz. Giriş ve çıkış için değil sadece panik anlarında kullanılması gereken kapılarınızı ucuz fiyatlarla halledebilirsiniz.

Pahalı Yangın Kapıları

Ucuz yangın kapıları, genellikle kısa ömürlü ve bakımı yapılması gereken kapılar olacaktır. Pahalı kapılar aslında bütçenizi sarsmayacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Pahalı dediğiniz kapılar panik anlarında kullanılmadığı takdirde paslanmaz, hidrolik değerleri kaybolmaz ve uzun ömürlü kapılar olarak daha kullanışlı olacaktır. Sırf ucuz diye seçtiğiniz kapılar, zamanla değiştirmeniz gereken ve bakım yaptırmanız gereken kalitesiz ürünler arasında yer alabilir. Bu nedenle kapı seçimlerinizi fiyat üzerinden değil, kullanışlı olup olmaması üzerinden değerlendirmeye dikkat etmelisiniz. Yoksa size çok daha pahalıya mal olabilir.

Kapı Fiyatları Kalite Ölçütü Müdür?

Yangın kapı fiyatları genellikle metre kare ve hidrolik sistemler üzerinden değerlendirilen ve fiyat listesi yapılan ürünlerdir. Ucuz yangın kapıları, dayanıklılık açısından panik anlarında kullanışlıdır. Fakat paslanma ve hidrolik yay gevşemeleri gibi durumlar söz konusu olacağı için daha işlevsel kapılar tercih etmeniz tavsiyelerimiz arasında olacaktır. Kalite bir fiyat ölçütü değildir ama malzeme kullanımı kalite ölçütü olmaktadır.                                                                                                                       

19 Eylül 2019

Etiketler: , ,