Sertifikalı Yangın Kapısı Fiyatları

İtfaiye yönergesine göre üretilen bütün yangın kapıları sertifika programına uygun olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti İtfaiye yönergesine göre üretilmelidir. Hatalı ya da sertifikasız yangın kapıları kabul edilemez bir insan etiğine karşı gelmiş sayılmaktadır. Bu nedenle Güvenler Grup olarak, bütün yangın kapılarını karar nameye uygun ve insan etik değerlerini önceliklerimiz arasında katarak üretmekteyiz. Gerek mühendis personelimiz gerekse teknik ekibimiz üretilen kapıların test ve onay sürecinden geçer, müşterilerimize kapıları bu şekilde teslim eder. Sertifikalı yangın kapısı fiyatları yanına dayanma ve buna benzer sebeplere göre değişkenlik göstermemektedir.

Yangın Kapı Fiyatlarını Nasıl Listeleriz

Öncelikle yangın kapısı yapımı yangına dayanıklı etken maddeler üzerinden üretilmekte ve test edilmektedir. Ahşap, benzin ve buna benzer maddelerin yanış süresi üzerinden değerlendirilemez. Kapılar çelik ve demir olarak imal edilir ve erime ya da tutuşma olasılıkları olmamalıdır. Yangın kapılarının fiyatları, tek kanat ve çift kanat olmak üzere kullanılan alan ve metre kare üzerinden hesaplanır. Kullanılacak kapı sayısı, metresi ve monte edilme payı olarak müşterilere fiyat sunulur.

Yangın Kapı Fiyatlarımız

Sertifikalı yangın kapısı fiyatları, güvenliğinizi ve panik kaçış alanlarınızı kontrol ederek kullanmanız gereken kapıların listelenmesi ve size sunulmasıyla fiyatlandırma bilgisi verilecektir. Dayanıklılık ve yanma süresi üzerinden hesaplanmayan fiyatlar, tamamen kullanılacak kapının biçim, metre ve monte edilme işlemlerine göre değerlendirilir. 350 lira ile 1000 lira arasında bir fiyat listesi olan kapılar, tek kapılı ya da çift kanatlı gibi durumlar göz önünde bulundurularak, teknik ekibimiz size fiyat sunacaktır.

Yangın Kapısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yangın kapıları can ve mal güvenliği için önemli bir yer tuttuğu gibi, panik kaçış alanları olarak da kullanılması gereken alanlardır. Sadece yangın değil, depren ve buna benzer afetlerde de kullanacağınız kapılar, sertifikalı yangın kapısı fiyatları üzerinden farklı şekillerde fiyatlandırılır. Yangın kapısı seçerken yaşanan yerde olan kişi sayısı ve yangın çıkış panellerinin konumuna dikkat edilmelidir. Kalabalık alanlar için çift kanat, küçük alanlar için tek kanat kapıların işlevselliği üzerinden değerlendirme yapılmalıdır.

19 Eylül 2019

Etiketler: , , ,